Fali igrač poput Kranjčara da opali po golu kad nitko neće jučer se vidilo da imamo snagu doći sa lijepom igrom pred gol no onda fali da netko opali pa ne može
Sosa i Gvadiol to raditi stalno
Prikaži još ↓
soundblaster
2.12.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Ne kažem da smo trenutno u top spremi, sa druge strane nikada se ne smije protivnika omalovažavati koliko god on u našim očima bio slab. Ali eto danas svatko im
a pravo glasa pa može i govoriti što god tko hoće. Ali ove gluposti prije 25 godina i to... pa nitko od tih istih više i ne igra.. ni sa njihove a bome ni sa naše strane.. možda igranju njihova djeca... stoga ne pričajte nebuloze...
Prikaži još ↓
do
domo
2.12.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Gledavši sve 3 njihove utakmice ne vidim uopće razlog nekakvom strahu.. Oprezu svakako, ali strahu nikako. Protiv Njemačke su bili nadigrali, ali zabili su sret
na 2 gola i obranili se do kraja utakmice. Protiv južnoamerikanaca nisu imali nikakvu igru te su nesretno izgubili dok protiv Španjolske su odigrali upravo onako kako su im Španjolci dozvolili jer su kalkulirali i namjerno izbjegli ovaj dio ždrijeba (ne toliko zbog nas koliko zbog Brazila). Na kraju možemo rezimirati da smo dobili idealnog protivnika koji nam ne može parirati ni u jednom pogledu te će upravo tu tezu prezentirati naša ekipa u ponedjeljak...
Prikaži još ↓
pitanje je sad
2.12.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Zbogom kamikaze!! Ovdje igra HRVATSKA!!!
pl
plenki.smotaj.topa
2.12.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Taj Miura jos igra haha
Dk
Deaktivirani korisnik
2.12.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Razbit će nas opet jer mi nemamo igru. Žao mi je, ali igramo ispod prosjeka i samo nas je sreća odvela u drugi krug. Mi ne idemo prema naprijed čak i kad dođemo
naprijed rijetko se tko odvaži pucati, u 90. minuti se branimo s jedanaestoricom u šesnaestercu i opet nam prolaze, zatvaramo se i igrami bunker protiv svih, golman nam je nesiguran i ne izlazi s linije, a kad izađe promaši loptu. Japanci trče,i trude se, a mi ako ne budemo podigli zadnju liniju na 30-ak metara i napali od prve minute nemamo šanse.
Prikaži još ↓
rijetko kulturan 2.0
2.12.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Mi imamo Gospu!
ćiribu_ćiriba
2.12.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Jednostavno nemamo šanse protiv Japana
uw
uwaga
2.12.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Ma Japaneri svaku drugu dobivaju, sad je red poraz
ve
velist
2.12.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Razbili nas 0:1. Neka nas tako "razbiju" i u ponedjeljak. 😎
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .