Obavijesti
komentari
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Dk
Razbit će nas opet jer mi nemamo igru. Žao mi je, ali igramo ispod prosjeka i samo nas je sreća odvela u drugi krug. Mi ne idemo prema naprijed čak i kad dođemo naprijed rijetko se tko odvaži pucati, u 90. minuti se branimo s jedanaestoricom u šesnaestercu i opet nam prolaze, zatvaramo se i igrami bunker protiv svih, golman nam je nesiguran i ne izlazi s linije, a kad izađe promaši loptu. Japanci trče,i trude se, a mi ako ne budemo podigli zadnju liniju na 30-ak metara i napali od prve minute nemamo šanse.
Bruce Wayne23
Borjane, jesi to ti?
Blaženi Alojzije Stepinac1
Ne smatram tako, smatram da igramo i da ćemo igrati koliko nam treba za prolaz. Naši su igrali na 0 i to se vidjelo a kada treba onda povuku svi kao jedan i sma Prikaži još ↓
Elektrasex
Hesmo li samo srecom dali 4 golova Kanadi ahahahahahah
Dk
Kanada je poluprofesionalna reprezentacija, a golmanu im se vrtilo u glavi čim je vidio kockice.
Elektrasex
meni se cini da se i tebi zavrti u glavi kad vidis kockice
Dk
Prvi ćeš ih vrijeđati na pasja kola kad uzgube. Naš je veliki problem što nikada nismo u stanju realno sagledati situaciju i uvijek nam je ok dok nekako ide, zb Prikaži još ↓
Elektrasex
ahahahhaha realna je situacija je da su odlicno igrali drugu i trecu tekmu, u prvoj su se bili malo zaledili to priznajem, nemam ja sto koga vrijedjati.....i st Prikaži još ↓
Dk
Ja se nadam da si u pravu, ali mislim da mi jučer nismo gledali istu utakmicu. Lukaku da je bio malo pribraniji mogao nam je dati 3 gola, Livaković je plivao ka Prikaži još ↓
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .