Razbit će nas opet jer mi nemamo igru. Žao mi je, ali igramo ispod prosjeka i samo nas je sreća odvela u drugi krug. Mi ne idemo prema naprijed čak i kad dođemo naprijed rijetko se tko odvaži pucati, u 90. minuti se branimo s jedanaestoricom u šesnaestercu i opet nam prolaze, zatvaramo se i igrami bunker protiv svih, golman nam je nesiguran i ne izlazi s linije, a kad izađe promaši loptu. Japanci trče,i trude se, a mi ako ne budemo podigli zadnju liniju na 30-ak metara i napali od prve minute nemamo šanse.
Bruce Wayne23
2.12.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Borjane, jesi to ti?
Blaženi Alojzije Stepinac1
2.12.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Ne smatram tako, smatram da igramo i da ćemo igrati koliko nam treba za prolaz. Naši su igrali na 0 i to se vidjelo a kada treba onda povuku svi kao jedan i sma
tram da je to riskantno ali dobro jer mi smo do sada na svim prvenstvima dali od početka 100% i za kraj bi nam falilo snage i ono nešto. Djelovali bi kao pijani, bez glave i repa. Sada prvi put igraju sa glavom i snagom zajedno. Japan ćemo dobiti, ja ne sumnjam ni najmanje zato jer prvu i treću nismo dali 100%.Sada se pokazalo da je to i dobro.
Prikaži još ↓
Elektrasex
2.12.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Hesmo li samo srecom dali 4 golova Kanadi ahahahahahah
Dk
Deaktivirani korisnik
2.12.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Kanada je poluprofesionalna reprezentacija, a golmanu im se vrtilo u glavi čim je vidio kockice.
Elektrasex
2.12.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
meni se cini da se i tebi zavrti u glavi kad vidis kockice
Dk
Deaktivirani korisnik
2.12.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Prvi ćeš ih vrijeđati na pasja kola kad uzgube. Naš je veliki problem što nikada nismo u stanju realno sagledati situaciju i uvijek nam je ok dok nekako ide, zb
og toga i živimo kako živimo i zbog toga nam je država kakva je. Nismo naučeni težiti boljem i nadati se nečem više. Svatko tko misli drukčije ili donekle realno odmah bude prozvan komunistom ili srbinom, mrzitljem svega hrvatskog, ravnozemljašem ili što ti ja znam.
Prikaži još ↓
Elektrasex
2.12.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
ahahahhaha realna je situacija je da su odlicno igrali drugu i trecu tekmu, u prvoj su se bili malo zaledili to priznajem, nemam ja sto koga vrijedjati.....i st
o posto sam sigurna da cemo zgaziti Japan, cut cemo se nakon tekme u ponedjeljak
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
2.12.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Ja se nadam da si u pravu, ali mislim da mi jučer nismo gledali istu utakmicu. Lukaku da je bio malo pribraniji mogao nam je dati 3 gola, Livaković je plivao ka
o Duje Draganja u najboljim danima, Gvardiol je odigrao utakmicu života i samo zbog njega smo prošli. Dalić vadi 2 napadača i uvodi jednoga, što je valjda čuvao 0? Prvim mjestom u skupini bi išli na Japan i izbjegli Brazil, a mi se povlačimo. Igrom slučaja je ispalo da je Japan dobio jučer, ali da smo igrali kako treba izbjegli bi i Brazil. Japanci su opasni i jako grizu, naši ako se ne otvire i ne počnu igrati prema naprijed loše nam se piše. Ista je oriča i s Brazilom ako prođemo, oni obožavaju igrati na bunker, mi moramo njih napasti i ne dati im posjed, a Dalić se takvog nogometa boji i u tome je problem.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .