Obavijesti

Viral

Komentari 33

'To nam je normalno': Policajci slave Novu pucajući u zvijezde

'To nam je normalno': Policajci slave Novu pucajući u zvijezde
1

Ruski policajci u Dagestanu slave proslavu Nove godine pucajući u zvijezde. Kažu da je to za neke dijelove južne Rusije potpuno normalan način izražavanja sreće

Admiral
Sve što je bitno, na dohvat ruke
Skini aplikaciju za najbolje iskustvo portala. Čitaj, komentiraj i budi uvijek u toku s najnovijim vijestima.
Komentari 33