Komentari 38

'Medvjede' krenulo: Do druge pobjede u nizu preko Jugre!

5

Hokejaši Medveščaka, nakon što su u utorak srušili SKA, večeras su bili bolji i od Jugre 2-1. Gosti su poveli, ali 'medvjedi' su preokrenuli preko Cheechooa i Willsieja

Do utorka u Medveščaku je vladala poprilično turobna atmosfera nakon sedam uzastopnih poraza, no u razmaku od dva dana zagrebačka momčad je ostvarila dvije pobjede u KHL-u!

Nakon što su neočekivano svladali SKA iz St. Peterburga poslije penala, 'medvjedi' su večeras u Ledenoj srušili još Jugru 2-1. Momčad iz Hanti-Mansijska za razliku od Kovaljčuka i ekipe izgubila je nakon regularnog vremena iako je prva povela.

Gosti su za 1-0 zabili u 10. minuti preko Guseva, no Medveščak se, kao i prošlu utakmicu vratio, i to u 29. minuti golom Jonathana Cheechooa. Za veliko slavlje se pobrinuo Brian Willsie zabivši za pobjedu u 53. minuti utakmice.

- Posljednja trećina bila je sigurno najbolja Medveščakova dosad u KHL-u. Lijepo je dvaput zaredom pobijediti, nadamo se da ćemo u subotu pobijediti i treći put što znači da smo ušli u niz - rekao je strijelac pobjedničkog gola Willsie.

Napokon je zabio i Cheechoo, kojemu je to četvrti gol u sezoni.

- Obožavam zabijati, to mi je posao. Drago mi je da sam mogao pomoći momčadi. Iz dvije utakmice moramo početi graditi nešto dobro.

Momčad Marka Frencha sljedeću utakmicu igra u Ledenoj već za dva dana protiv prvoplasirane momčadi istočne konferencije kazahstanske Barrys Astane.