Sve ono što HDZ nabija na nos Možemo! godinama i desetljećima govorilo se za HDZ. I danas HDZ sve to želi zadržati u svojoj domeni
Sve ono što HDZ nabija na nos Možemo! godinama i desetljećima govorilo se za HDZ. I danas HDZ sve to želi zadržati u svojoj domeni
Branitelje je HDZ oduvijek doživljavao kao svoje vlasništvo. Svoj štit i mač. Svoje jurišne odrede, svoju biračku bazu, svoje novopečene subnorovce... Nitko se nije smio pozivati na hrvatske branitelje više od HDZ-a, pomagati ih, poštivati, a još manje posjedovati onako kako ih je želio posjedovati HDZ.