Komentari 41

Hrvatske košarkašice na Euru krenule pobjedom protiv Litve

1

Hrvatska je imala čak pet dvoznamenkastih strijelaca, koje je predvodila Slišković s 19 koševa. U pobjedi Ivezić je ubacila 17, Mišura 15, Ciglar i Lelas po 12 koševa

Hrvatske košarkašice pobjedom protiv Litve 89-77 otvorile su Europsko prvenstvo, koje je danas počelo u Francuskoj.

Dugo smo se mučili protiv Litvanki, do prvog vodstva došli smo tek na početku drugog poluvremena, ali smo na kraju došli do uvjerljive pobjede.

Razliku smo napravili u posljednjoj četvrtini koju smo dobili 21-13.

Hrvatska je imala čak pet dvoznamenkastih strijelaca, koje je predvodila Slišković s 19 koševa. Ivezić je ubacila 17, Mišura 15, Ciglar i Lelas po 12 koševa.

Kod Litve najbolja je bila Petronyte s 23 koša.

Novi ispit hrvatske košarkašice imaju u nedjelju kada će igrati protiv Bjelorusije.

Rijeka - Dinamo 1-2: 'Modri' jure prema obrani titule prvaka nakon preokreta na Rujevici!
'MODRIMA' DERBI SEZONE

Rijeka je povela pred 8118 gledatelja na Rujevici golom Marka Pjace iz penala u 50. minuti. Petković je sjajno naciljao iz slobodnjaka u 75. minuti za izjednačenje, a Hoxha je u 89. zabio za vodstvo nakon što je ušao

Evo što treba Dinamu do kraja sezone da obrani naslov prvaka

Ako bi obje momčadi na kraju sezone imale isti broj bodova, Dinamo tu bolje stoji jer su 'plavi' od četiri međusobna derbija ove sezone pobijedili u tri (2-1, 1-0, 2-1), a jednom je bilo neriješeno (2-2)
VIDEO 24sata na Dinamovom noćnom slavlju: BBB iznenadili igrače, Ristovski pjevao s njima
LUDNICA U ZAGREBU

Nekoliko stotina navijača dočekalo je 'plave' na Maksimiru nakon pobjede Dinama nad Rijekom u derbiju. Tamo su pjevali i slavili, a cijela fešta nije predugo trajala, ipak je već bilo debelo iza jedan sat ujutro...