Hrvatski gradovi užareni su na 35 °C. Ceste su puste, na njima tek nekolicina ljudi. Proveli smo dan s njima. DHMZ upozorava: Bit će i gore
Sjećate se ovog mobitela sa SP-a 2010? Nokia E71 s QWERTY tipkovnicom. Zavuče se svugdje
Ravnatelj DHMZ-a otkrio je do kada će trajati toplinski val
Iskoristi svoj Oranž