Obavijesti
Komentari 36
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Ni
Nekada smo na tim vrućinama spravljali sijeno, pa nije nitko umro .
TZ
DAJTE NEDRAMITE VIŠE!!! Svako ljeto uvijek isto.... Da sada pada snjeg, reko bi da nešto nevalja s klimom.... al ovo, krajem 6mjeseca, +35... đe fakin problem? Prikaži još ↓
di
Ja sam jedno vrijeme iznajmljivanje jet ski pa mi je bilo super osim kad bi me turisti pitali gdje mu je kočnica i rikverc
Štijef
Jedino se ujutro može nešto napraviti....navečer više ne
kmečavi ljevičar
A vi pokazujete Knoll i Celzijus u klimi
Cs
Rađe se ja preznojavam od vrućine nego da se smrzavam
bu
bolje se dise i covik osjeca
bl
Meni je 365 dana u pogonu 35?,tak da, ne cvilite.
Tralalero Tralala 2
Zato uvozimo robove iz afrika i azije gdje su temperature 40+ a mi hrvati ćemo pomalo u klimatiziranim uredima.
sg
Pa šta nije ljeto u tijeku. Ili sam ja zamijenio nešto
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .