Nekada smo na tim vrućinama spravljali sijeno, pa nije nitko umro .
TZ
Tuna Zagreb
16:58
Uređivanje komentaraOdustani
DAJTE NEDRAMITE VIŠE!!!
Svako ljeto uvijek isto.... Da sada pada snjeg, reko bi da nešto nevalja s klimom.... al ovo, krajem 6mjeseca, +35... đe fakin problem?
! LETO JE! ALO?! Koji qurac više... NORMALNA POJAVA...
Prikaži još ↓
di
diktamosh
17:00
Uređivanje komentaraOdustani
Ja sam jedno vrijeme iznajmljivanje jet ski pa mi je bilo super osim kad bi me turisti pitali gdje mu je kočnica i rikverc
Štijef
17:54
Uređivanje komentaraOdustani
Jedino se ujutro može nešto napraviti....navečer više ne
kmečavi ljevičar
17:17
Uređivanje komentaraOdustani
A vi pokazujete Knoll i Celzijus u klimi
Cs
Crna stijena
18:17
Uređivanje komentaraOdustani
Rađe se ja preznojavam od vrućine nego da se smrzavam
bu
buki666
17:47
Uređivanje komentaraOdustani
bolje se dise i covik osjeca
bl
blatobran555
17:03
Uređivanje komentaraOdustani
Meni je 365 dana u pogonu 35?,tak da, ne cvilite.
Tralalero Tralala 2
16:54
Uređivanje komentaraOdustani
Zato uvozimo robove iz afrika i azije gdje su temperature 40+ a mi hrvati ćemo pomalo u klimatiziranim uredima.
sg
sgonzales
17:14
Uređivanje komentaraOdustani
Pa šta nije ljeto u tijeku. Ili sam ja zamijenio nešto
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .