Obavijesti

News

Komentari 220

Drama kod Ogulina: Policija je zatekla migrante, dvoje djece lošeg stanja prevezli u bolnicu

Drama kod Ogulina: Policija je zatekla migrante, dvoje djece lošeg stanja prevezli u bolnicu
3

Policija je nakon obavljenih razgovora utvrdila kako se radi o državljanima Afganistana, a s njima je bilo i dvoje djece lošeg zdravstvenog stanja zbog čega je pozvana i hitna pomoć

Na području policijske uprave karlovačke u Gornjim Dubravama policijski službenici Specijalne policije zatekli su skupinu stranih državljana bez isprava koji su ranije nezakonito ušli u Republiku Hrvatsku.

Policija je nakon obavljenih razgovora utvrdila kako se radi o državljanima Afganistana, a s njima je bilo i dvoje djece lošeg zdravstvenog stanja zbog čega je pozvana i hitna pomoć te je majka s djecom prevezena u Opću bolnicu Ogulin.

- Svi su strani državljani izrazili namjeru za podnošenjem zahtjeva za međunarodnom zaštitom u Republici Hrvatskoj, stoga su 18. listopada prevezeni u Prihvatilište za tražitelje međunarodne zaštite - priopćili su iz policije.

Nakon oporavka u Prihvatilištu će im se pridružiti i majka s djecom.

Igre na sreću mogu izazvati ovisnost. 18+

Sve što je bitno, na dohvat ruke
Skini aplikaciju za najbolje iskustvo portala. Čitaj, komentiraj i budi uvijek u toku s najnovijim vijestima.
Komentari 220
ŠOK SNIMKA Prepriječio put ZET-ovom autobusu, napao je vozača pa završio na podu!
NEVJEROJATNO

ŠOK SNIMKA Prepriječio put ZET-ovom autobusu, napao je vozača pa završio na podu!

Policija nam je potvrdila kako ima informacija o nesreći, a nakon kojeg je došlo do sukoba kojeg istražuju...
Preminuo mladić (15) koji je kod Metkovića pao s romobila...
UŽAS NA CESTI

Preminuo mladić (15) koji je kod Metkovića pao s romobila...

Doktori iz Sveučilišne kliničke bolnice u Mostaru borili su se za njegov život, ali nisu ga uspjeli spasiti....
Gradonačelnik sam sebi dao gradsku nagradu za najljepšu okućnicu! 'Svi se mogu prijaviti'
NI MED CVETJEM NI PRAVICE

Gradonačelnik sam sebi dao gradsku nagradu za najljepšu okućnicu! 'Svi se mogu prijaviti'

Gradonačelnik je bez komentara. Navodno uopće nije želio nagradu, već sugrađanima samo pokazati kako je njegov vrt lijep. Karmela Vukov-Colić kaže da je sve bilo anonimno