Obavijesti

Galerija

Komentari 66

FOTO Kakva euforija u Zagrebu! Indijci mahali svom premijeru dok je pio kavu s Plenkovićem

Predsjednik Vlade Indije Narendra Modi u društvu premijera Andreja Plenkovića nakon sastanka u Banskim dvorima prošetao je centrom Zagreba. Ondje su ga dočekali brojni Indijci koji žive i rade u Hrvatskoj i pozdravili ga pljeskom, uzvicima oduševljenja i mahanjem zastavama Indije. Modi je srdačno odzdravljao, praćen strogim osiguranjem. S Plenkovićem je sjeo i popio kavu prije odlaska na Pantovčak gdje ga je dočekao predsjednik Zoran Milanović.
Komentari 66