Velika ispovijed zadarske sirene o ljubavi, karijeri i kolegama punim botoksa... Otkrila je i da je proputovala pola svijeta te da nije hladna kakvom je doživljavaju
'Grešnica sam, žalim što sam rekla da ne glumim orgazam'
Zadarska pjevačica Natali Dizdar (28) jedan je od najdojmljivijih vokala na glazbenoj sceni i djevojka bez dlake na jeziku, pomalo drskog i samouvjerenog garda, koja karijeru gradi isključivo svojim talentom. U posljednje vrijeme može se pohvaliti, rasprodanim gažama, novim singlom ‘Grijeh” te pripremama za novi, dugoočekivani treći album.
Express: Kako napreduje rad na novim pjesmama i što obožavatelji mogu očekivati ?
Teško mi je u ovom trenutku govoriti o smjerovima zato što su pjesme koje za sad imam u ranim demo-verzijama, radimo vrlo ležerno i neopterećeno, uživam u cijelom procesu stvaranja, a to mi je trenutačno najvažnije.
Express: Od samih početka s albumom ‘Natali Dizdar’, objavljenim 2005. imali ste sreću raditi s renomiranim hrvatskim glazbenicima poput Arsena Dedića, Boška Petrovića... Kao mlada debitantica iza sebe ste odmah imali glazbenu elitu. Kako ste se osjećali s takvim
‘zaleđem’?
Iskreno, nisam bila svjesna mnogo stvari koje su mi se događale tada, sve mi je bilo novo i vrlo brzo se događalo... Mogu samo reći da sam prema glazbi uvijek imala pošten pristup i najviše sam se veselila nekom dobrom glazbenom momentu; bilo da je riječ o suradnji, dobroj pjesma ili nekom nastupu. Danas mogu reći da sam definitivno jedna od rijetkih koja ima tako kvalitetne suradnike, i to daje jedan osjećaj privilegiranosti na našoj glazbenoj sceni koja je zaista ‘šarena’.
Express: Jeste li zadovoljni svojom karijerom i što biste mijenjali da možete?
Pa bilo je zaista svega u ovih nekoliko godina mog bavljenja glazbom i
naravno da nije uvijek sve bilo idealno, ali da bih nešto popravljala, ne
bih. Svaki trenutak, dobar ili loš nosi neku svoju težinu i iskustvo, a
najbolje učimo iz vlastitog tako da... Ponosna sam na sve svoje albume i
pjesme, suradnje i nezaboravne koncerte, a ono što bih voljela da je
drukčije - voljela bih da ima više dobre glazbe na našoj sceni.
>>> Više pročitajte u Expressu