koliko znam - Dinamo je ime za aparat - pokretać - proizvodi struju i to svagdje u svijetu a krenuo je iz njemaćke u doba komunizma raširi o se najviše u sovjet
skom savezu - nema veze sa Srbijom - Hajduk je ime rasprostranjeno kod svih Slavenskih naroda - i znaći borac , odmetnik koji se borio protiv turskih osvajaća i ime je rašireno na cijelom balkanu
Prikaži još ↓
D.
D.B.Tito
6.12.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Sta se slavi?!?! Postali prvaci svijeta ili sta?!?!
ferata
6.12.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
u ovoj državi svak mrzi svakog
Aurora2
6.12.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
ne razumijem naslov
Blaž Bahat
6.12.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
A neš ti problema kaj oni mrze dinamo srpsko ime to :). dinamo je njihova rana i lik i to zauvik. Samo nek mrze, to je otprilike jednako bitno kao da se neki na
vijač Tottenhama dere, mrzim Arsenal ukrajinsko ime to.
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
6.12.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
….sa bicikla,proizvodi struju pri voznji,okretajem kotača,da bi davao prednje i zadnje svjetlo
Bo
Brutality of reality
6.12.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Jedna lasta ne čini proljeće, niti jedna budala ne čini mjernu jedinicu. A vi uzmete jedan izuzetak i napravite od njega pravilo. Elementarni problemi s logikom
va
_vatrogasac_
6.12.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Strašan problem. Globalni čak, ovo će utjecati na cijeli svijet a nas uništiti.
mv
mala vatra
6.12.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Znate li vi navijači,mrzitelji i ostala ekipa od kuda ime Dinamo? Nema veze ni s Moskvom ni Srbima,ni socijalizmom ...
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .