Ja znam da nisu svi ljudi isti i nemogu svi tako reagirati ali da meni netko ovo napravi dijetetu nebi ja nista prijavljivao jer od toga ionako nista nebi dobio
niti bi itko trpio posljedice..Okupio bi ja fino ekipu i posijetio bi kucu tog malog i njegove roditelje..Siguran sam da nakon toga taj klinjo nebi vise krivo pogledao ne samo moje dijete nego nikoga.
Prikaži još ↓
mangup@dj
30.9.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
kakvi su to roditelji koji dozvole da im djete maltretira drugo dijete,to može samo nesposoban i nenormalan roditelj
co
covekov123
30.9.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
"U policiji u Vukovaru su nam u petak rekli kako su previše zauzeti proslavom Dana policije i nisu mogli odvojiti vremena za komentiranje slučaja."
SRAMOTA!!!
gkzone
30.9.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
Nekad smo išli "direktoru" na razgovor i pokoju flisku za uho. "Drugarica" nas je još ošpotala pred ostalima u razredu i dala kakvu primjerenu kaznu. Kad su čul
i starci doma, još si i od njih dobio porciju... Dugo nam poslije nije padalo na pamet napraviti kakvu glupost. I ispali smo svi manje više ok ljudi. A ovo danas... žalosno. Trebali bi izbrisati ono "odgojna" iz naziva školskih ustanova, jer odgojno ne mogu ništa, ruke su im doslovno vezane, a roditelji često ne vide dalje od svoje isto tako često "savršene" dječice...
Prikaži još ↓
Rakionen
30.9.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
Da mome djetetu to netko u školi napravi mislim da bi roditelji zlostavljača i ravnatelj škole bili u silnim problemima. O posljedicama bih razmišljao kasnije!
Dk
Deaktivirani korisnik
30.9.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
Nama u školi govore o nasilju, kako se spriječiti, bla,bla,bla..... Pružaju nam baš krasan primjer.... Evo kako naša država funkcionira.....
Dr
Dr.VK
30.9.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
Kada sam neki dan napisao da u školama pedagozi i psiholozi postoje samo radi forme i ispunjavanja koje kakvih statističkih podataka, a o centrima za socijalnu
skrb da ne pričam, onda su mi nalupali minusa. Evo dokaza da sam bio u pravu.
Prikaži još ↓
le
leonaleonic
30.9.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
Ovo sigurno nije prvi puta da maltretiraju to dijete. Djeca se boje reći roditeljima i da posljedice nisu tako vidljive,ne bi ni sada saznali. Zato mi roditelji
moramo dobro otvoriti oči, to se sutra može dogoditi i našoj djeci. Ako već nije.
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
30.9.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
A nisu ništa poduzeli.....
sa
saverb123
30.9.2012.
Uređivanje komentaraOdustani
meni se kao 9godisnjaku dogodilo slicno,pukao mi film i drugi dan sam svaki odmor proveo trazeci nasilnika koji je vec bio ponavljac ,dok ucitelji nisu doculi d
a u torbi nosim sjekiru,meni ukor a njega nikad vise nije bilo u mom vidokrugu,zakon u svoje ruke i nemojte policiju ometati dok slave
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .