Obavijesti

News

Komentari 48

Pacijenti bez doktora: 'Zatvorili su mi ambulantu. Ja sam još htjela raditi, ali mi nisu dali'

Pacijenti bez doktora: 'Zatvorili su mi ambulantu. Ja sam još htjela raditi, ali mi nisu dali'

Liječnica je otišla u mirovinu i nisu joj htjeli produljiti dozvolu za rad jer ne radi u Domu zdravlja.

Privlaka kraj Vinkovaca, koja ima 2192 stanovnika (prema Popisu stanovništva iz 2021.) ostala je bez stalnog liječnika. Ondje su godinama bile dvije ordinacije obiteljske medicine, a nakon što je jedna od liječnica otišla raditi u MORH, onamo su dolazili liječnici na zamjenu, a od 1. srpnja tu je ambulantu preuzela mlada dr. Čović. U drugoj je ambulanti radila dr. Nada Marković. Nakon što je 13. rujna zatvorena ordinacija dr. Marković jer joj Ministarstvo zdravstva, nakon što je navršila 70 godina, nije htjelo produljiti mogućnost rada, mlada liječnica dr. Čović otišla je na bolovanje.

Igre na sreću mogu izazvati ovisnost. 18+

Sve što je bitno, na dohvat ruke
Skini aplikaciju za najbolje iskustvo portala. Čitaj, komentiraj i budi uvijek u toku s najnovijim vijestima.
Komentari 48
STRAVA U SPLITU Muškarcu (34) slomili lubanju, borili su mu se za život. Policija uhitila mladića
Nemile scene na turniru

STRAVA U SPLITU Muškarcu (34) slomili lubanju, borili su mu se za život. Policija uhitila mladića

Odveden je u bolnicu gdje je zadržan zbog težine zadobivenih ozljeda. Jedan mladić (24) je uhićen. U tijeku je kriminalističko istraživanje...
DRAMA U ZAGREBU Lokomotiva iskočila iz tračnica i udarila u jumbo plakat: 'Umalo tragedija'
VIDEO

DRAMA U ZAGREBU Lokomotiva iskočila iz tračnica i udarila u jumbo plakat: 'Umalo tragedija'

Kako su nam potvrdili iz zagrebačke policije, oko 9.30 sati dobili su dojavu da je manevarska lokomotiva iskočila iz tračnica dok se kretala iz smjera zapada u smjeru istoka...