Interesantno, a u Moskvi je manje beskućnika i nezaposlenih nego u New Yorku, a manje ih se i smrzne. Nigdje kao u New Yorku nisam vidio da ljudi žive po kanali
zaciji. Ideš avenijom, a iz šahte se dimi jer netko peče večeru dolje. Amerika... mjesto gdje samo bogati eventualno postanu bogatijima. A i tada sve potroše na liječenje od raka, primjerice.
Prikaži još ↓
go
gogs80
21.2.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
kolko beskucnika tamo ima cudo kak ih nema vise
Al
Alienser
22.2.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
Ma to su ameri sami sebi namjestili kak bi poslje nekog optužili krenuli u rat već kako to ide kod njih
HM
HE-MAN
21.2.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
U New Yorku koji je milijunski grad(vise milijuna) ima najmanje milijun beskucnika koji se smrznu na ulici kad padne temperatura.Nema toliko sklonista za njih a
i ni volje da se netko pobrine za njih.Cak se i govna ispod grada smrznu.
Prikaži još ↓
HM
HE-MAN
21.2.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
Prestanite od starih vijesti pravit nove vijesti.Stalno preljevate iz supljeg u prazno.U Americi ima vise od 300 milijuna ljudi i ovo je nista.
tiha voda_492
21.2.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
Ovo je strasno... :(
ko
kokaza5
21.2.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
Grozno, žao mi ljudi. Priroda žestoko uzvraća udarce.
Zm
Zmar116
21.2.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
Izgleda da je na djelu nekakav meteo-terorizam...priča se da sve te uragane i prirodne nepogode zadnjih 15 godina u SAD-u proizvode derviši diljem svijeta,pred
anim molitvama Alahu...pomalo suluda teorija,ali nikad neznaš......
Prikaži još ↓
wi
wisefool
21.2.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
Zašto je ovo vijest? 23 čovjeka preminula u zemlji sa 300 milijuna ljudi i nekoliko milijuna beskućnika? Pa više ih je umrlo od metka u istom periodu. A što sva
ki dan umre 21 000 djece od posljedice siromaštva i još nebrojeno mnogo odraslih od gladi i rata, to nije vijest.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .