Jedna liječnica otišla je u mirovinu, druga je na bolovanju, a Privlaka ima dosta starijeg stanovništva kojemu je problem ići u 15 kilometara udaljene Vinkovce u HZZO i dogovarati novog liječnika.
News
Komentari 65
Jedna liječnica otišla je u mirovinu, druga je na bolovanju, a Privlaka ima dosta starijeg stanovništva kojemu je problem ići u 15 kilometara udaljene Vinkovce u HZZO i dogovarati novog liječnika.
Nakon što je 13. rujna zatvorena ordinacija obiteljske medicine u Privlaci, 1315 mještana ostalo je bez svojeg liječnika, lijekova i osnovne zdravstvene skrbi. Doktorica koja je 28 godina radila u tome mjestu otišla je u mirovinu, sestra je završila na Zavodu za zapošljavanje, a pacijenti su prepušteni sami sebi, između institucija koje prebacuju odgovornost jedne na druge.
Igre na sreću mogu izazvati ovisnost. 18+