Obavijesti
Komentari 68
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

domoljub029
Zabraniti kiši da pada !
petar10_1
Nije zbog kise kaos nego neopreznih vozaca..losih guma..
po
Kaos na cestama nije zbog kiše,nego zbog neprilagođene brzine trenutnim uvjetima.Uvijek ima onih koji misle da istim načinom mogu voziti po suhoj,mokroj ili skl Prikaži još ↓
Dk
Cim kisa padne odmah 30% njih vozi 40 umjesto 60-70 i nastana nepotreba guzva , ne razumijem zasto ne mozes vozit brze kada je kisa , samo se napravi veci razma Prikaži još ↓
maximinimax
Zbog kiše kaos, čak jedan lakše povrijeđeni, pa niste normalni
aj
Đava ti je ta kiša. Valjda više ne bu padala ove godine.
Turdz
Nije zbog kise, guma nit auta. Vec zbog nesposobnih, neukih, vozaca koji ne znaju kulturu voznje tako receno. Ne razumiju pravila ili ih nit ne poznaju. Pa kakv Prikaži još ↓
Ma
Da kiša je kriva što 80 posto ljudi u zagrebu ne zna voziti
Dk
a kod nas lijepo i sunčano :)
Ta
Podhitno treba oduzimati vozacke dozvole....od kako je kisa i sada snijeg pa jbt kao da su hendikepirani...ako si polozio onda vozi...na cesti gdje se vozi prek Prikaži još ↓
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .