Nije zbog kise kaos nego neopreznih vozaca..losih guma..
po
pomorac11
2.2.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Kaos na cestama nije zbog kiše,nego zbog neprilagođene brzine trenutnim uvjetima.Uvijek ima onih koji misle da istim načinom mogu voziti po suhoj,mokroj ili skl
iskoj cesti.
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
2.2.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Cim kisa padne odmah 30% njih vozi 40 umjesto 60-70 i nastana nepotreba guzva , ne razumijem zasto ne mozes vozit brze kada je kisa , samo se napravi veci razma
k i gotovo .
Prikaži još ↓
maximinimax
2.2.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Zbog kiše kaos, čak jedan lakše povrijeđeni, pa niste normalni
aj
ajetodoo
2.2.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Đava ti je ta kiša. Valjda više ne bu padala ove godine.
Turdz
2.2.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Nije zbog kise, guma nit auta. Vec zbog nesposobnih, neukih, vozaca koji ne znaju kulturu voznje tako receno. Ne razumiju pravila ili ih nit ne poznaju. Pa kakv
ih se sve pacijenata nagledam svaki dan. To nije culo za retrovizore nit pokazivace smjera. Samo skrenu pa sta bude. Prometne znakove ne znaju citat, glavne ceste ne razumiju. Ukljucivanje u promet, iskljucivanje iz prometa, pravilno zaustavljanje vozila u slucaju kvara, oznacivanje prometne nesrece ili kvara. Nula bodova. Traku za ubrzavanje/ukljucivanje(iliti ono na autoputu kad izlazis iz benzinske, STA NIJE ZAUSTAVNA TRAKA) nisu jos otkrili.. Jok stane na izlazu iz benzinske i tamo nacekava da se ukljuci sa 10kmh.Ili kad prije benzinske ima 50km zaustavne trake u slucaju kvara a oni iz nekog razloga odluce bas stat na ulaz za benzinsku, upali sva cetri i boli ga uho..
Pa nepropisno zaustavljane u zavoju ili neposredno nakon zavoja.. bez oznaka.. i to je samo pocetak liste..
Prikaži još ↓
Ma
MarioRonjak
2.2.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Da kiša je kriva što 80 posto ljudi u zagrebu ne zna voziti
Dk
Deaktivirani korisnik
2.2.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
a kod nas lijepo i sunčano :)
Ta
Taraban
3.2.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Podhitno treba oduzimati vozacke dozvole....od kako je kisa i sada snijeg pa jbt kao da su hendikepirani...ako si polozio onda vozi...na cesti gdje se vozi prek
o 100km na sat kad je lose vrijeme moze se voziti cca 80 km na sat...al nee...oni voze 25 na sat i jos niti upale svjetla, niti daju zmigavce, mislim strasno...svaki dan ima bar 500 vozackih koje treba oduzeti...
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .