Na portal se također možeš prijaviti i
putem svog Facebook ili Google računa.
ili Prijava Prijavi se
6 komentara

Želi snimiti 100.000 ljudi koji su protivnici nasilja

Zagrepčanin Željko Zoričić (36) tvrdi da je naše društvo bolesno, no vjeruje da ga ljudi mogu izliječiti. Boji se za svoj sina koji je krenuo u školu

Jurica Galoić
Foto: Jurica Galoić

Ja sam Željko Zoričić iz Zagreba i želim ulice slobodne od nasilja, uzviknuo je u kameru 36-godišnji poduzetnik, pokretač građanske inicijative protiv nasilja. Ima sina koji je krenuo u osnovnu školu.
- Prepao sam se za njega. Nasilje nas okružuje, ima ga već u školi, a neću ni misliti što će biti kada bude u pubertetu i počne izlaziti. Naše društvo je bolesno, ali mi možemo izliječiti tu bolest - rekao je Zoričić. On želi snimiti 100.000 građana koji će se predstaviti i reći da žele ulice bez nasilja. Poziva građane koji imaju mobitele ili kamere da snime 25 takvih izjava, stave ih na YouTube i pošalju mu link na e-mail adresu ivancica@justyellout.com. One koji ne mogu snimiti svoju izjavu, poziva da se jave na telefon 091/6181963.

Možda vas zanima i ovo:
Naši partneri pišu
Message