Komentari 35

Bilić dobio i četvrtu uzastopnu utakmicu, Prosinečkom bod...

1

Slaven Bilić s Bešiktašem je došao do četvrte uzastopne pobjede. Ovog puta pobijedili su na gostovanju kod Bursaspora 3-0. Zabili su Almeida, Sivok i Escude

Kayserispor, kojeg s klupe vodi Robert Prosinečki, nakon dva uzastopna poraza u turskom prvenstvu, u 4. kolu remizirali su na gostovanju kod Genclerbirligija 1-1.

Momčad Roberta Prosinečkog povela je u 48. minuti golom Biseswara, ali nisu izdržali do kraja. Domaćini su izjednačili u 90. minuti golom Tomića.

Slaven Bilić s Bešiktašem je došao do četvrte uzastopne pobjede. Ovog puta pobijedili su na gostovanju kod Bursaspora 3-0. Poveli su u 14. minuti golom Almeide. Na 2-0 je u 37. minuti povisio Sivok. Konačnih 3-0 postavio je Escude u 64. minuti.

Bešiktaš je nakon četiri kola jedina momčad sa stopostotnim učinkom u turskom prvenstvu. Kayserispor je tek na 15. mjestu sa četiri boda.