Komentari 65

Golijada na Meazzi: Brozović zabio, Mateo Kovačić asistirao

Mateo Kovačić asistirao je Icardiju za 2-0 u 53. minuti, dok je Marcelo Brozović zabio za vodstvo Intera 3-2 u 70. minuti utakmice nakon što je Empoli izjednačio

Inter je na svom stadionu Giuseppe Meazza u posljednjem kolu talijanske Serie A svladao Empoli 4-3.

Za vodstvo milanskog kluba zabio je Palacio u 49. minuti, a četiri minute kasnije povisio je Icardi na asistenciju Matea Kovačića

Međutim, nisu se gosti predavali već su u razmaku od tri minute poništili prednost Intera. U 59. je zabio Mchedlidze da bi tri minute kasnije za 2-2 pogodio Pucciarelli

U 70. minuti Inter je ponovno poveo, a strijelac je bio Marcelo Brozović. Već sedam minuta kasnije za 4-2 je zabio Icardi, da bi u 88. minuti Mchedlidze smanjio na konačnih 4-3 za Inter.

Brozović je odigrao cijeli susret, dok je Matea Kovačića u 83. zamijenio Lukas Podolski

Čop bolji od Perice

Ranije je i Cagliari istim rezultatom pobijedio Udinese. Gosti su zapravo zabili više golova, ali Fernandes je pogriješio mrežu, pa je tako autogol presudio pobjednika u 85. minuti. Strijelci za Cagliari bili su Sau (15. minuta), Joao Pedro (19.), M'Poku (79.), a za Udinese Aguirre (44.), Fernandes (81) i Thereau (88.). Stipe Perica igrao je prvo poluvrijeme u redovima gostiju, a Duje Čop dobio je priliku od 58. minute.