Pepe prkosi Mourinhu: Iker je zaslužio puno više poštovanja

1

Branič Reala otvoreno je pričao protiv svog trenera Josea Mourinha. Pepe zamjera Joseu odnos prema Casillasu i traži od njega više poštovanja prema legendi kluba

Mourinho je naš trener i on odlučuje, ali ipak bi se prema Ikeru Casillasu trebao odnositi s više poštovanja, rekao je branič Reala Pepe i podigao novu buru u Realu.

- Svi su iza Ikera. Igrači i navijači. On je institucija u Realu. Mourinhove riječi nisu bile prikladne - dodao je Pepe.

Sve je izglednije da će Jose Mourinho napustiti klupu "kraljevskog kluba". Na utakmici protiv Valladolida zviždao mu je cijeli stadion.

Nisu navijačima dobro sjele Mourinhove izjave nakon utakmice protiv dortmundske Borussije o tome da ga mrze u Španjolskoj, ali da ga vole u Engleskoj.

Kapetana Casillasa posjeo je na klupu. Iker je bio ozlijeđen, oporavio se od ozljede i bio je spreman. No Mourinhu nije palo napamet da ga vrati na gol. Pritisak medija i navijača sve je veći. A i sam Jose neizravno je najavio da bi uskoro mogao otići iz Madrida...