Bračni par u Citroenu francuskih registracija uključivao se u četvrtak popodne na osječju obilaznicu. No ušli su u krivi smjer i podletjeli pod bus. Auto im je uništen
SREĆA
Stranci autom ušli u krivi smjer pa podletjeli pod autobus
Nećete vjerovati, oni su bili neozlijeđeni, rekao nam je Davor, čitatelj koji je u četvrtak oko 17 sati snimio sudar na osječkoj obilaznici. Stariji bračni par stranaca u Citroenu francuskih registracija pokušavao se uključiti u promet na osječkoj obilaznici.
- Ušli su u krivi smjer i podletjeli pod autobus u kojem sam bio putnik. Stali smo sa strane. Izašli smo. Auto je bio skršen. Ali nasreću tim ljudima nije bilo ništa - rekao nam Davor. Sreću u nesreći potvrdila nam i osječka policija.
- Nitko nije ozlijeđen, čak ni lakše - rekli su nam osječki policajci.
Odaberi temu koju želiš pratiti
Primaj sve nove vijesti o temi i budi u tijeku