Show

Komentari 20

Pobjednik 'Zadruge' je Dejan Dragojević: Dobio 50.000 eura, a bivša žena je drugoplasirana

13

Za nagradu se natjecalo 16 kandidata: Aleksandra Nikolić, Anđela Đuričić, Anđelo Ranković, Dalila Dragojević, Dejan Dragojević, Filip Car, Jovana Tomić Matora, Lazar Čolić Zola, Lepi Mića...

Nakon deset mjeseci prikazivanja završila je 5. sezona najgledanijeg srpskog reality showa 'Zadruga'. U rujnu prošle godine u 'Bijelu kuću' u Šimanovcima uselilo se 59 kandidata, a od tad je kroz nju prošlo njih 75.

POGLEDAJTE VIDEO:

Iva Grgurić postala zaštitno lice VIDEO

Za nagradu od 50.000 eura natjecalo se 16 kandidata: Aleksandra NikolićAnđela ĐuričićAnđelo RankovićDalila DragojevićDejan Dragojević, Filip CarJovana Tomić MatoraLazar Čolić ZolaLepi MićaMC AleksMensur Ajdarpašić, Miki ĐuričićMilica Veselinović, Nikola Grujić GrujaSandra Rešić i Stefan Karić.

Dejan Dragojević pobjednik je 5. sezone  Zadruge, a njegova bivša supruga Dalila osvojila je drugo mjesto

Pobjedu i glavnu nagradu odnio je Dejan Dragojević, a njegova bivša supruga, Dalila Dragojević, osvojila je drugo mjesto.

Dejan je kao prvoplasirani osvojio 50.000 eura, dok je Dalila kao drugoplasirana dobila montažnu kuću. Anđela Đuričić zauzela je 3. mjesto.

Anđelo Ranković bio je prvi superfinalist koji je napustio kuću te zauzeo 16. mjesto. Njegov boravak u kući obilježila je veza sa Sandrom Rešić

Nikola Grujić Gruja završio je na 15. mjestu, a u studiju se čitavo vrijeme svađao i raspravljao sa bivšom djevojkom Mirnom Šarac. Iskomentirao je kako Mirna nije dala dovoljno sebe kako bi njihov odnos napredovao i opstao do samog izlaska.