Komentari 3

Adriano na zimu dolazi u Tottenham - besplatno?

1

Harry Redknapp želi se riješiti Pavljučenka, a za Adrianov dolazak bio je zainteresiran još dok je Brazilac bio u Interu. A sad će biti slobodan igrač

Prema pisanju londonskog dnevnika Daily Mirrora, u siječanjskome bi prijelaznom ruku londonski nogometni Premierligaš Tottenham mogao dobiti veliko pojačanje iz Brazila. Napadač Flamenga Adriano (27), bivša Interova zvijezda, potpisao je prošle zime jednogodišnji ugovor s klubom iz Rio de Janeira. On će isteći krajem godine, kad završi brazilska Serie A.
Adrianovi agenti svjesni su da ga bez odštete mogu nuditi europskim nogometnim klubovima, a samom se napadaču ta ideja sviđa prvenstveno stoga što bi se u kvalitetnome europskom klubu lakše nametnuo izborniku Dungi uoči Svjetskog prvenstva u JAR-u. Poznato je da je Harry Redknapp pozorno pratio ishod trakavice s Adrianom u Milanu, čekajući cijelo vrijeme pravu priliku. Moguće je da će ona doći sada. U siječnju će se Redknapp svakako nastojati riješiti Romana Pavljučenka, tako da bi se Adriano zapravo idealnu uklopio u trenerove planove.
Mirror piše da Tottenham, osim Adriana, razmatra mogućnost dovođenja Klaas-Jana Huntelaara, što će možda ovisiti i o želji Celtica da angažira Robbieja Keanea. Ne prođe li, pak, Adrianov transfer na White Hart Lane, Brazilčevi menadžeri na radaru imaju Benficu i Atletico Madrid kao moguće destinacije za nekoć ponajboljega svjetskog napadača.