Komentari 13

Agüero glumi Bobana: Udario redara jer je srušio navijača?!

13

Navijač Manchester Cityja završio je na travi nakon što su ga srušili zaštitari dok je slavio gol u 98. minuti. To je vidio Sergio Agüero koji se suprotstavio redaru pa se posvađao s policajcem

Manchester City, koji izgleda kao skupina preplaćenih zvijezda bez igre i vizije, ali i kojeg prati velika doza sreće, golom u 98. minuti pobijedio je Bournemouth 2-1 i to burno proslavio sa svojim navijačima koji su stigli na gostovanje.

Redari su jedva zadržali gostujuće navijače da ne provale na travnjak nakon Sterlingova gola u osmoj minuti sudačke nadoknade, a pet je pokazao četvrti sudac.