1

Alispahić je neko vrijeme trenirao s Rijekom II, a tijekom subote je raskinuo ugovor s klubom s Kantride. Trebao bi pojačati Sarajevo, koje se bori za vrh Premijer lige

Bivši igrač Dinama Mehmed Alispahić nije bio u planovima trenera Rijeke Matjaža Keka pa je bio prebačen u drugu momčad. Trenirao je s Rijekom II, a danas je raskinuo ugovor s klubom s Kantride.

- U klubu su bili maksimalno korektni prema meni, zahvalio bih im se na tome - rekao je Alispahić.

Alispahić bi karijeru trebao nastaviti u Sarajevu i već se ozbiljno pregovara s momčadi s Koševa. Sarajevo je pri vrhu Premijer lige i na proljeće će voditi veliku utrku za naslov sa Širokim Brijegom i Zrinjskim.

U dosadašnjoj karijeri 27-godišnji ofenzivni veznjak nastupao je za bugojansku Iskru, Šibenik i Dinamo prije nego što je krajem 2012. potpisao za bijele.

Posebno ga se po dobru sjećaju navijači Dinama jer je Domagoju Vidi centrirao za gol Ludogorecu u 97. minuti dramatične utakmice drugog pretkola Lige prvaka (3-2).

UŽIVO Varaždin - Dinamo 0-1: Brodić i Sučić zaobišli Zeleniku, ali nisu zabili!
MODRI U SUSJEDSTVU

Varaždin je zadnji put zaustavio Dinamo na domaćem terenu, a prije 10 dana "modri" su teškom mukom slavili na Maksimiru. Vidović je zabio sjajan gol za samo 53 sekunde u drugom poluvremenu

VIDEO Je li ovo najbolji gol u HNL-u ove sezone?! Pogledajte nezaustavljivi projektil Ekonga
SAŽETAK ISTRA - SLAVEN

PULA - Nogometaši Istre 1961 pobijedili su Slaven Belupo 3-0 u Puli u utakmici 32. kola HNL-a. Puljani su poveli u šestoj minuti golom Eliasa Fileta iz penala. Emmanuel Ekong u 15. minuti zabio je možda i najbolji gol u HNL-u ove sezone nezaustavljim projektilom s barem 25 metara daljine. A za konačnih 3-0 lopta se odbila od golmana Slavena Ivana Sušaka.
VIDEO Kramarić u žestokoj svađi s navijačem nakon poraza
IZ NEPOZNATIH RAZLOGA

Andrej Kramarić zabio je dva gola u porazu Hoffenheima u 31. kolu Bundeslige, a nakon utakmice kamere su ga uhvatile u žestokoj svađi s navijačem