Andres Palop: Razočaranje nakon ispadanja je veliko

1

Veliko je razočaranje u svlačionici, ali rezultat nije neuspjeh. Neuspjeh bi bio da smo ispali u grupi, rekao je prošlogodišnji junak u finalu Kupa Uefe

Sevilla je ispala u osmini finala Lige prvaka od Fenerbahčea nakon izvođenja penala iako je imala vodstvo od 2-0 nakon prvih deset minuta. Danas ujutro se oglasio golman Seville Andres Palop, koji je izjavio da je razočaranje nakon ispadanja iz Lige prvaka veliko. Palop je prošle sezone bio junak Sevilline pobjede u finalu Kupa Uefe protiv Espanyola obranivši tri penala. Jučer je tu ulogu prepustio kolegi na suprotnoj strani Turčinu Volkanu Demirelu.
- Nismo željeli da penali odluče pobjednika jer je to lutrija. Jednom smo imali sreće, ovaj put nismo. Veliko je razočaranje u svlačionici, ali rezultat nije neuspjeh. Neuspjeh bi bio da smo ispali u grupi. Sada se moramo koncentrirati i usredotočiti na prvenstvo. Naš cilj je ponovo se kvalificirati za Ligu prvaka - rekao je Palop na internetskim stranicama Seville.
Andalužani trenutačno za vodećim Realom zaostaju čak 20 bodova i nalaze se na sedmome mjestu ljestvice Primere.