Komentari 45

Anna Lewandowska: Roberte, utakmice su ti malo dosadne...

1

Robert Lewandowski bio je igrač utakmice u kojoj je Dinamo primio pet golova, od čega četiri u prvih 28 minuta. Niti supruga Anna nije mogla ostati ravnodušna...

Dinamo je pretrpio debakl na Allianz Areni koji se više-manje mogao i očekivati. U svjetskim medijima, međutim, dominira Poljak Robert Lewandowski koji je nastavio svoj golgeterski niz i protiv hrvatskog prvaka u pobjedi 5-0 na Allianz Areni.

Nakon pet golova Wolfsburgu u svega devet minuta te još dva Mainzu, poljski reprezentativac zabio je "modrima" u 22. minuti nakon asistencije Thiaga i velike greške Filipa Benkovića. Drugi je dodao šest minuta potom nakon kornera Douglasa Coste, a hat-trick upotpunio u desetoj minuti nastavka nakon nove briljantne akcije na malom prostoru, prebacivši Eduarda.

Lewandowski je tako u tri utakmice zabio čak deset golova. Rezultat je još i bolji kad se u obzir uzme da su mu za to trebale svega 184 minute. Nije to moglo proći nezapaženo ni kod njegove supruge Anne Lewandowske.

"Dragi, ove utakmice počinju postajati pomalo dosadne, hahaha. Naravno, šalim se! Volim te, Lewy! Ne pitajte me što sam dala mužu da pojede za doručak, to je velika tajna", napisala je Lewandowska na Instagramu priloživši fotografiju s tribina.

Sjajan Robertov učinak nije mogao proći nezapaženo niti na društvenim mrežama koji u prvi plan stavljaju nevjerojatan golgeterski učinak 27-godišnjeg napadača. Tko još na Allianz Areni žali za Mariom Mandžukićem? No nakon hat-tricka u Ligi prvaka spominje se jedan drugi Hrvat, Ivica Olić, kojemu se Poljak pridružio po učinku tri gola na utakmici u LP, uz Marija Gómeza, Claudija Pizarra i Roya Makaaya.