Komentari 2

Antolić asistirao, Legia osvojila kup, susret dvaput prekidan...

2

Antolić je za Legiju odigrao cijeli susret, dok je Eduardo da Silva ušao u igru u 89. minuti. Za Legiju, koju vodi hrvatski stručnjak Dean Klafurić, to je rekordni 19. naslov pobjednika kupa

Nogometaši Legije pobjednici su poljskog kupa nakon što su u finalnom susretu igranom u Varšavi pobijedili Arku Gdyniju 2-1. Za prvi gol Legije asistirao je hrvatski nogometaš i bivši Dinamov kapetan Domagoj Antolić.

Za Legiju, koju vodi hrvatski stručnjak Dean Klafurić, to je rekordni 19. naslov pobjednika kupa.

Legia je povela u 12. minuti golom Jaroslawa Niezgode na ubačaj bivšeg igrača Dinama. Na 2-0 je povisio Cafu u 29. minuti, a možda i ključni trenutak utakmice dogodio se u 71. minuti kada je Arka ostala s igračem manje nakon što je isključen Piesio.

Zbog bakljade Legijinih navijača utakmica je dva puta prekidana pa se igralo čak 10 minuta sudačke nadoknade.

U posljednjim trenucima susreta Arka je smanjila poraz golom Dawida Soldeckog. Antolić je za Legiju odigrao cijeli susret, dok je bivši hrvatski reprezentativac Eduardo da Silva ušao u igru u 89. minuti.