Komentari 72

Arsenal neugodno iznenadio navijače: Ispali iz FA kupa...

4

U drugom dijelu je Wenger pokušao i uvođenjem svojih jakih karika kao što su Cazorla, Walcott i Wilshere, ali ništa toga dana nije pomoglo londonskoj momčadi

Nogometaši Arsenala došli su ove subote do kraja puta u ovogodišnjem FA Cupu. U ogledu osmine finala, na Emirates stadionu, pobijedio je "topnike" drugoligaš Blackburn s 1-0...

Jedini pogodak na ogledu postigao je Kazim-Richards u 62. minuti, a Arsenalu na kraju ovog ogleda baš ništa nije značila statistika od 25 udaraca, odnosno, dvanaest udaraca u okvir suparničkih vratiju.

U drugom dijelu je Wenger pokušao i uvođenjem svojih jakih karika kao što su Cazorla, Walcott i Wilshere, ali ništa toga nije pomoglo londonskoj momčadi.

Bio je to inače dan kada su u FA Cupu pobjeđivali drugoligaši. Dalje ide i Milwall koji je u gostima pobijedio petoligaša Luton s 3-0, dok je Barnsley slavio kod trećeligaša Milton Donsa s 3-1.