Komentari 101

'Zvezdakl' u Londonu! Petarda za 'građane', Juve se spasio...

30

Dok je zagrebački Dinamo remizirao u gostujućem susretu sa Šahtarom 2-2 nakon sjajnih 90 minuta, Atalanta bi kod 'građana' mogla izgubiti sve šanse za prolazak grupne faze Lige prvaka...

Nogometaši Manchester Citya svladali su u susretu 3. kola C skupine Lige prvaka na svom stadionu Atalantu s čak 5-1 i ostali s maksimalnim učinkom.

POGLEDAJTE VIDEO:

13:21

Atalanta je hrabro ušla u utakmicu i povela, a potom primila pet "komada" od raspoloženog engleskog prvaka.

U 28. minuti Fernandinho je napravio prekršaj nad Iličićem, a kazneni udarac je Ukrajinac Malinovski pretvorio u vodstvo gostiju. U 34. minuti Aguerro izjednačuje nakon preciznog dodavanja Sterlinga, igrača kojeg je Massielo pokosio u kaznenom prostoru 38. minuti, a Argentinac Aguero iz penala zabija i drugi gol u četiri minute za preokret Citya. U 46. minuti je za goste ušao u igru Mario Pašalić, a u 58. minuti Englezi su odigrali briljantnu akciju koju je završio Sterling za 3-1.  Sterling je postigao svoj drugi gol u 64. minuti, a treći četiri minute kasnije, da bi osam minuta prije kraja igrač domaćih Foden zaradio crveni karton.

U ovoj skupini su Šahtar i Dinamo odigrali 2-2.

U skupini A Real je bez ozlijeđenoga Luke Modrića slavio kod Galatasaraya s 1-0 golom Kroosa iz 18. minute. Pobjeda Reala spriječila je PSG da postane prva momčad u povijesti Lige prvaka koja se plasirala u osminu finala nakon samo tri kola. PSG je slavio kod Club Bruggesa s čak 5-0 uz tri gola Mbappea i dva Icardija

U skupini B Bayern je preokretom slavio u Pireju protiv Olympiacosa s 3-2.Domaćini su neočekivano poveli golom El Arabija, a Lewandowski je izjednačio u 34. minuti, da bi Poljak svojim drugim golom u 62. minuti doveo momčad Nike Kovača u vodstvo. Tolisso je povećao na 3-2, da bi Guilerme smanjio u 79. minuti. Ivan Perišić je ušao u igru u 86. minuti. Tottenham je u Londonu "demolirao" Zvezdu s 5-0 i izbio na drugo mjesto.

U skupini D Atletico je teškom mukom u Madridu pobijedio Bayer s 1-0, a pobjednički gol zabio je Alvaro Morata u 78. minuti. Juventus je u Torinu od Lokomotiva gubio od 30. minute, kada je zabio Mirančuk, a izjednačio je Dybala u 72. minuti. Samo dvije minute kasnije Argentinac donosi potpuni preokret i pobjedu Juvea. Vedran Ćorluka je odigrao cijelu utakmicu za Ruse.