Komentari 3

ATP Delray Beach: Ivan Dodig je izbacio 22. igrača svijeta

1

Bio je to prvi međusobni meč ove dvojice igrača, a Dodig je kapitalizirao sve četiri svoje break-prilike i slavio nakon samo 57 minuta igre protiv Aleksandra Dolgopolova

Hrvatski tenisač Ivan Dodig sjajno je startao na ATP turniru u američkom Delray Beachu. U 1. kolu je sa 6-3, 6-3 savladao petog nositelja i 22. igrača svijeta, Ukrajinca Aleksandra Dolgopolova...

Bio je to prvi međusobni meč ove dvojice igrača, a Dodig je kapitalizirao sve četiri svoje break-prilike i slavio nakon samo 57 minuta igre.

Međugorca u 2. kolu čeka meč protiv Rusa Evgenija Donskoja koji je u 1. kolu sa 7-6(5), 6-3 savladao Belgijca Stevea Darcisa.

Donskoj je 82. tenisač svijeta, 20 mjesta lošije rangiran od Dodiga, protiv kojeg hrvatski tenisač dosad nije igrao.

Na ATP turniru u Delray Beachu Dodig nije jedini hrvatski predstavnik, već će ondje zaigrati i Ivo Karlović, kojem je suparnik u 1. kolu četvrti nositelj Japanac Kei Nishikori.