Komentari 5

ATP Delray Beach: Karlović se oprostio od turnira u 2. kolu...

Hrvatski tenisač Ivo Karlović (34) izgubio je u 2. kolu ATP turnira u američkom Delray Beachu od francuskog igrača Edouarda Roger-Vasselina. Bilo je 6-4, 7-5

Bio je to drugi susret ove dvojice tenisača i prva pobjeda Francuza Roger-Vasselina. Za 80 minuta igre Francuz nije dopustio nijednu break-priliku našem tenisaču, te je s po jednim breakom u dva seta izborio četvrtfinale turnira.

Karlović je imao priliku odvući drugi set u tie-break, koji je njegovo veliko "oružje", ali je pri rezultatu 5-5 ispustio svoj početni udarac, odservirajući petu dvostruku pogrešku u meču na break-loptu!

Roger-Vasselin je bez ikakvog problema zadržao svoj sljedeći servis i sada mirno može čekati boljeg iz susreta između Amerikanca Jacka Socka i Litavca Ricardasa Berankisa.

Karlović je 2. kolo izborio predajom Japanca Keija Nishikorija pri rezultatu 5-4 za našeg tenisača.