Komentari 58

Balotelli opet zabio za Milan: Roma izgubila kod Sampdorije

1

Odlazak Zemana s klupe nije probudio nogometaše Rome. Novi poraz doživjeli su na gostovanju kod Sampdorije gdje su izgubili 3-1. Milan je remizirao kod Cagliarija

Mario Balotelli drugu utakmicu zaredom zabio je za Milan. Ovog puta talijanski reprezentativac zabio je u remiju 'rossonera' 1-1 na gostovanju kod Cagliarija.

Domaćini su poveli u posljednjim trenucima prvog poluvremena kada je zabio Ibarbo. Cagliari je vodstvo imao do 82. minute, a onda je nepromišljen potez napravio Astori. U šesnaestercu je srušio Balotellija. Sudac mu je pokazao crveni karton, a Milan je dobio penal. Siguran realizator bio je Balotelli.

Milan je remijem nastavio niz bez poraza u 2013. godini.

Odlazak Zemana s klupe nije probudio nogometaše Rome. Novi poraz doživjeli su na gostovanju kod Sampdorije. Domaćini su pobijedili 3-1. Svi golovi pali su u drugom poluvremenu, a domaćin je poveo u 56. minuti golom Estigarribije. U 73. minuti na 2-0 je povećao Sansone.

Nadu Romi u povratak nakratko je vratio Lamela u 75. minuti, ali samo dvije minute kasnije konačnih 3-1 za Sampdoriju vraća Icardi.

Marko Livaja igrao je od 82. minute u remiju Atalante i Catanije 0-0, dok je Igor Budan cijeli susret odgledao s klupe za pričuve.

Cijeli susret s klupe gledao je Ante Vukušić. Njegova Pescara je na gostovanju kod Palerma odigrala 1-1.