Komentari 82

Bayern bez Mandžukića razbio Werder: Težak poraz HSV-a...

5

Milan Badelj odigrao je 90 minuta u katastrofi HSV-a kod Hannovera (5-1). Ivica Olić igrao je do 33. minute, a Ivan Perišić posljednje tri minute u remiju Wolfsburga

I bez Marija Mandžukića u prvih 11 Bayern je nastavio s dominacijom u Bundesligi. Nova 'žrtva' Bavaraca na Allianz Areni bio je Werder kojeg su ispratili sa šest komada (6-1).

Bayern je poveo u 25. minuti kada je Lahm ubacio u petarac Werdera gdje je na loptu natrčao Robben i pogodio za 1-0. Samo četiri minute kasnije Robben je bio asistent, a glavom je mrežu gostiju pogodio Martinez.

U samoj završnici prvog poluvremena Werder je ostao s igračem manje. Prodl je kao zadnji čovjek obrane srušio Gomeza, a sudac mu je pokazao put u svlačionicu.

Na treći gol u mreži Werdera čekalo se do 49. minute kada je Selassie zabio autogol. U 52. minuti već je bilo 4-0, ovaj put zabio je Gomez.

Počasni gol Werder je zabio u 58. minuti, a strijelac je bio De Bruyne.

U posljednjih pet minuta Bayern je zabio još dva gola, a strijelci su bili Ribery i Gomez.

Za goste je od 46. minute igrao Mateo Pavlović.

Milan Badelj odigrao je 90 minuta u katastrofi HSV-a kod Hannovera. Domaćini su pobijedili 5-1, a golove su zabili Diouf, Huszti, Abdellaoue i Ya Konan (2). Za goste je iz penala zabio van der Vaart.

Ivica Olić igrao je do 33. minute, a Ivan Perišić posljednje tri minute u remiju Wolfsburga kod Mainza (1-1). Glavni razlog zašto je Olić izašao tako rano je crveni karton Madlunga u 30. minuti, pa je trener Wolfsburga izvadio hrvatskog napadača i uveo stopera Kjaera.

Bundesliga, 23. kolo:

• Bayern - Werder 4-1 (Robben 25, Martinez 29, Gebre Selassie 49-ag, Gomez 51, 89, Ribery 86  / De Bruyne 58)
  • Hannover - HSV 5-1 (Diouf 7, Huszti 39 - 11m, Ya Konan 45, 68, Abdellaoue 85 / Van der Vaart 13 - 11m)
  • Augsburg - Hoffenheim 2-1 (Ji 45, Mölders 79 / De Camargo 90)
  • Mainz - Wolfsburg 1-1 (Zimling 5 / Naldo 15)
  • Stuttgart - Nürnberg 1-1 (Traore 51 / Feulner 77)
  • Schalke - Fortuna Düsseldorf ((Matip 29, 81 / Bellinghausen 56)

Redoslijed: 1. Bayern 60, 2. Borussia D. 42, 3. Bayer 41, 4. Eintracht 38, 5. Freiburg 35, 6. HSV 34...