Beckenauer: Juergen mora početi pobjeđivati što prije

1

Predsjednik Bayerna Franz Beckenbauer upozorio je trenera Jürgena Klinsmanna da mu ponestaje kredita i da mora početi pobjeđivati

Nakon šest odigranih kola u Bundesligi Bayern je tek na devetom mjestu ljetvice i već je doživio dva poraza. Sredinom tjedna Bayern je u Ligi prvaka na Allianz Areni remizirao s Lyonom 1-1, uz solidnu igru i Beckenbauer očekuje početak pobjedničke serije.
Prva prilika za to je subotnja utakmica protiv Bochuma.
- Nadam se da će Klinsmannov sustav igre profunkcionirati jer su mu rezultati prijeko potrebni. Već smo doživjeli dva nepotrebna poraza za koja se moramo iskupiti. Svi igrači u momčadi svjesni su činjenice da moraju početi pobjeđivati da bi se vratili tamo gdje im je i mjesto, na vrhu - izjavio je Beckenbauer.