Komentari 6

Becksu zviždali pa nakon briljantnoga gola skandirali

3

U utakmici Rose Bowla protiv Barcelone Beckham je od samog početka slušao zvižduke, no nakon prekrasnog gola iz slobodnjaka su mu skandirali

David Beckham napravio je u sinoćnjoj utakmici svojeg Los Angeles Galaxyja protiv europskog nogometnog prvaka Barcelone barem mali korak prema pomirbi s navijačima. Otkad se vratio u Ameriku stalno ga vrijeđaju zbog otezanja s povratkom u Ameriku i želje da ostane igrati u Milanu.
I u utakmici protiv Barcelone na Rose Bowlu Becks je morao trpjeti zvižduke, sve dok u posljednjoj minuti prvoga poluvremena briljantno izvedenim slobodnim udarcem nije izjednačio na 1-1. Uvrede su zamijenili glasan pljesak i euforično navijanje, ali Engleza promjena nije previše uzbudila.
- Ako sam uspio promijeniti stav navijača, sjajno. Ako nisam, ne dira me to previše. Ja ću i dalje uživati - rekao je Englez, čija je momčad na kraju ipak izgubila 2-1.