Komentari 4

Bekovi majstori slobodnjaka: Golčine Bainesa i Schmelzera

Bekovi majstori slobodnjaka: Golčine Bainesa i  Schmelzera
4

Bek Evertona Leighton Baines zabio je dva prekrasna gola iz slobodnjaka protiv West Hama. Prelijep gol iz slobodnjaka zabio je bek Borussije Marcel Schmelzer

Manchester United ovog je ljeta silno želio dovesti igrača Evertona Leightona Bainesa. Nisu uspjeli, a bek 'toffeesa' danas je protiv West Hama pokazao djelić onoga zbog čega ga žele vidjeti na Old Traffordu.

U 62. minuti namjestio je loptu na 25 metara od gola West Hama, opalio i zabio prekrasno za izjednačenje 1-1.

Baines je 20-ak minuta kasnije dobio novu priliku da pokaže što zna. Bilo je to dva, tri metra bliže nego kod prvog slobodnjaka, a Baines je ponovno to prekrasno zabio u mrežu. Ovog puta preko živog zida od stative u mrežu. Bio je to gol za 2-2, a Everton je samo dvije minute kasnije zabio i treći gol preko Lukakua za pobjedu 3-2.

Schmelzerova majstorija

Golčinu iz slobodnjaka zabio je i bek Borussije Dortmund Marcel Schmelzer. Gotovo s iste pozicije kao i Baines, bek 'žuto-crnih' zabio je za vodstvo 1-0 u 38. minuti. Ipak, domaćin Nürnberg do kraja utakmice je izjednačio i osvojio bod.

Lovren srušio Liverpool na Anfieldu: Nevjerojatan osjećaj
Hrvati opet tresu mrežu: Dva gola Olića, zabio i Mandžukić