Komentari 6

Benitez: Što ljeto nosi ne znam, ali trebamo igrače...

1

Trebamo trojicu, četvoricu, a možda čak i petoricu novih igrača. Sezona je bila obilježena ozljedama i nikako nije bila dobra, rekao je Rafael Benitez

Menadžer Liverpoola Rafael Benitez nije želio precizno odgovoriti na pitanje hoće li nogometnu momčad iz grada Beatlesa voditi i sljedeće sezone, nakon što je ova označena potpunim promašajem. Četvrtu uzastopnu sezonu Anfield neće staviti niti jedan trofej u svoje vitrine, a da situacija za klub bude još i gora sljedeće sezone neće igrati u Ligi prvaka. Štoviše, niti izlet u Europsku ligu nije osiguran, premda se čini da će Liverpool ipak do nje doći. Juventus je pak jako "zagrizao" da ga dovede, te ostaje tek za vidjeti što će se dogoditi. Benitez kaže:
- Planiram li budućnost? Budućnost je nedjeljna utakmica protiv Chelseaja, a potom ona sljedeća sa Hullom. Što ljeto donosi ne znam.
Ipak, ostane li na kormilu trenutačno sedmoplasiranog kluba engleskog nogometnog prvenstva Španjolac će inzistirati na pojačanjima momčadi.
- Trebamo trojicu, četvoricu, a možda i petoricu novih igrača. Ova sezona bila je obilježena ozljedama i nikako nije bila dobra.
O ispadanju iz Europske lige u njenom polufinalu od Atletico Madrida (poraz 1-0 u prvoj, pobjeda 2-1 u produžetku druge utakmice) Benitez je rekao:
- Osjetio se umor kod mojih igrača koji su dali sve od sebe. Znali smo da moramo nastaviti naporno raditi i kada smo imali prednost od dva gola, a to smo i činili. Žao mi je samo što gol koji smo primili nije postignut iz nekog dobro izrađenog kontranapada već iz sretne situacije u kojoj je lopta "bježala" od nas.