Komentari 19

Beqiraj: Došlo je više vrijeme da i mi proradimo u Ligi prvaka

1

Nakon Reala smo slabije igrali u zadnje dvije utakmice u Ligi prvaka. Mislim da bismo opet protiv Ajaxa mogli biti pravi, rekao je centarfor 'modrih' Fatos Beqiraj

Fatos Beqiraj i Ivan Krstanović zabili su za pobjedu Dinama u Puli 2-0. To je sjajna vijest za Krunu Jurčića prije četvrte utakmice u Ligi prvaka.

- Siguran sam da ćemo u Amsterdamu ostvariti dobar rezultat - rekao je strijelac prvoga gola u Puli Beqiraj i dodao:

- Nakon Reala smo druge dvije utakmice u Ligi prvaka odigrali slabo, ali ćemo sad opet pokazati pravu igru.

Krstanović je visok, može nam puno toga donijeti, Bećo cijeni suigrača

U tri kola “modri” nisu zabili ni gol, a napadači su propustili nekoliko velikih prilika.

- Vrijeme je da zabijemo. Puno smo promašivali dosad u Ligi prvaka i nadam se da sad nećemo propustiti prilike - kaže Bećo.

S Krstanovićem je u tandemu izgledao jako dobro. Možda Jurčić u Nizozemskoj opet stavi njih dvojicu u vrh napada.

Nadam se da sad nećemo propustiti velike prilike, Dinamo je još bez gola

- To bi mogla biti dobitna kombinacija. On je visok i snažan i može nam puno toga donijeti. Mislim da je Krstanović veliko pojačanje za nas te da će to dokazati i u nastavku sezone - izjavio je Fatos Beqiraj.

Jurčiću “glavobolje” zadaju ozljede igrača u zadnjem redu. Tonel je istegnuo mišić i sigurno će propustiti utakmicu u Amsterdamu, a upitan je i Šime Vrsaljko.

Domagoj Vida i Šimunić odradili su dobar posao u Puli, a protiv Ajaxa morat će odigrati bez pogreške ako Dinamo i nakon četvrtog kola Lige prvaka ne želi ostati na nula bodova

Ajax bez problema slavio u prvenstvu

Eriksen, Jansenn, Lukoki i Ebecilio zabili su u pobjedi Ajaxa 4-0 kod Rode u 11. kolu nizozemskog prvenstva. Srpski reprezentativac Miralem Sulejmani nije igrao zbog ozljede i još se ne zna hoće li biti spreman za srijedu i utakmicu s Dinamom.