Komentari 172

ŠOK ZA REAL! Betis je golom u nadoknadi pokorio Bernabeu

2

Čak pet minuta sudačke nadoknade igralo se u Madridu, ali niti u tom razdoblju 'blancosi' nisu ništa napravili. Štoviše, Betis je zabio gol, ali iz čistog zaleđa pa je opravdano poništen. Ali, brzo je Real doživio šok...

Vjerovali ili ne, aktualni prvak Europe Real Madrid i dalje je bez pobjede na svom Santiago Bernabeu u La Ligi!

U srijedu navečer osladio se i Betis iz Seville koji je senzacionalno pobijedio 1-0 lijepim golom Tonyja Sanabrije u 94. minuti te tako madridski klub ostavio na tek dva osvojena boda u tri odigrane domaće utakmice.

Podsjećamo, prije njih Valencia i Betis izvukli su po bod.

Real je bio nadmoćan, ali uzalud. Preko dvadeset udaraca i 60% posjeda lopte nije moglo Modriću i Ronaldu da sruše konkurenta koji je poslije četiri kola imao po dvije i pobjede i dva poraza.

Realov napad u kojem su igrali Bale, Ronaldo i Isco nije znao kako utjerati loptu u mrežu baš bivšeg rezervnog golmana 'kraljevskog' kluba Antonija Adana. On je bio fantastičan...

No, pravi je šok uslijedio u 94. kada je Paragvajac Tony Sanabria glavom pogodio u mrežu Keylora Navasa.

Poslije ovog kiksa Real se nalazi na petom mjestu uz sedam bodova zaostatka za maksimalnom Barcelonom koja ima 5/5.