Komentari 70

Bez ispaljenog metka: Slaven iščupao 'nulu' protiv Dinama

6

U posljednoj utakmici 20. kola HNL-a Dinamo i Slaven Belupo odigrali su 0-0 pred otužnim ambijentom od 500 ljudi na Maksimiru. Hajduk je smanjio zaostatak na -5

Nogometaši Dinama i Slaven Belupa odigrali su posljednji susret 20. kola HNL-a na polupraznom Maksimiru. Pred tek 500-injak ljudi na katastrofalnom travnjaku odigrali su susret bez golova čime se Hajduk ponovo uključio u igru za naslov prvaka.

'Modri' su cijelu utakmicu bili dominantna momčad, ali Slaven je uspio odoljeti napadima Moralesa i Beqiraja najviše zahvaljujući čvrstoj obrani gostiju i raspoloženom golmanu Rodiću.

Prvu ozbiljniju priliku Dinamo je imao u 23. minuti kad je Kramarić zatresao mrežu, no sudac je poništio gol zbog zaleđa. Morales prijeti u 25. minuti, no Rodić spremno brani. Čileanac 12 minuta kasnije odličnim udarcem s 20-ak metara gađa prečku. Prilike se redaju iz minute u minutu pred Slavenovim golom, no Dinamovci nisu precizni.

Početkom drugog poluvremena Morales ponovo trese prečku. Dinamovi napadi sve su opasniji, no pokušaje Moralesa i Beqiraja raščišćuje Slavenova obrana.

Do kraja utakmice Dinamo nije uspio ozbiljnije zaprijetiti, a zadovoljniji na kraju mogu biti Koprivničani koji su čvrstom obranom uspjeli iščupati bod.

Dinamo - Slaven Belupo 0-0

Vaha napao suca: Đubre jedno bezobrazno!

Ne pretjerano zanimljivu utakmicu obilježio je incident u 26. minuti. Treneru Vahidu Halilhodžiću 'puk'o je film' te je pohitao prema aut-liniji i propisno izvrijeđao pomoćnog suca Pavu Crnca, piše Večernji list.

Vahu su jedva odvojili od izbezumljenog Crnca, a trener Dinama nije dobio opomenu.