Komentari 4

Bez predstavnika u Miamiju: Ispali su Dodig, Lučić i Jurak

1

Ivan Dodig je u paru s Brazilcem Melom izgubio sa 5-7, 5-7 nakon sat i 16 minuta u osmini finala od španjolsko-bjeloruske kombinacije Feliciano Lopez i Maks Mirnji

Nakon što smo u nedjelju ostali bez predstavnika u pojedinačnoj konkurenciji Miamija ispadanjem Ajle Tomljanović, u ponedjeljak više nemamo predstavnika ni u parovima.

Ivan Dodig je u paru s Brazilcem Marcelom Melom izgubio sa 5-7, 5-7 nakon sat i 16 minuta igre u osmini finala od španjolsko-bjeloruske kombinacije Feliciano Lopez i Maks Mirnji.

Lopezu i Mirnjiju bio je dovoljan po jedan break u svakom setu za konačnu pobjedu i plasman u četvrtfinale.

Osmina finala bila je prevelika prepreka i za Dariju Jurak i Mirjanu Lučić-Baroni od kojih su nakon sat i 28 minuta igre bolje bile Čehinja Kveta Peschke te Slovenka Katarina Srebotnik sa 6-3, 7-5. U prvom setu gledali smo break na break, a češko-slovenska kombinacija uspjela je zadržati svoj servis u četvrtom gemu i tako dobiti set.

Zadržati servis bio je problem i u drugom setu. Naše tenisačice oduzimale su dva puta servis, ali ga gubile tri puta te na kraju ispale.