Komentari 2

Bijeli su već upisali bodove protiv nas, ne znam zašto!

1

Važni smo samo mi. Imamo veliku želju i možemo pobijediti. Zabio sam ja Hajuduku dva, tri gola, a jedan je bio i pobjednički, ohrabrio se Nino Bule

Hajduk je favorit, ali uz našu dobru utakmicu i dozu sreće možemo do bodova. Moji mladi igrači dokazat će da su igrači za veće klubove. Tenzije u mladoj momčadi su normalne, ali ja želim stvoriti normalnu atmosferu. Tri boda su ista protiv Hajduk i Croatije. Stišavam atmosferu jer većina mojih mladih nogometaša su cijeli život u Dinamu i jedva čekaju ovu utakmicu - rekao je u najavi utakmice Hajduka i Lokomotive na Maksimiru Roy Ferenčina. Bivši igrač Hajduka i najbolji strijelac lokosa Nino Bule vjeruje u pobjedu u subotu.
- Važni smo samo mi. Imamo veliku želju i možemo pobijediti. U polusezoni Hajduk je bio izgubljen. Sad su se malo posložili, ali vidjeli smo protiv Rijeke da imaju loših strana i to moramo iskoristiti. Zabio sam ja Hajuduku dva, tri gola, a jedan je bio i pobjednički. Protiv nikoga ne možeš upisati tri boda prije utakmice, a vidio sam da je Hajduk prije desetak dana upisao pobjedu protiv nas. Ne znam samo zašto - pita se Bule.
Iskusni napadača otkrio je i što je prednost Lokomotive.
Koja je naša prednost? Ha, prednost je to što smo dobri - zaključio je Bule.