Komentari 89

Slaven po sucima, a mediji po njemu: Uništio si Lokomotiv!

Slaven Bilić s Lokomotivom nije dobio utakmicu od 26. rujna. Ruski mediji pišu da će se Slavenova sudbina riješiti u sljedeće dvije utakmice, protiv CSKA-a i Anžija...

Nakon domaćeg prvenstvenog poraza od Amkara (1-2), navijači ruskog Lokomotiva poručili su bivšem hrvatskom izborniku Slavenu Biliću da ne čeka otkaz.

"Biliću, otiđi sam", bila je poruka navijača Lokomotiva.

A nakon navijača na red su došli i novinari.

"Bilić je razvalio Lokomotiv". Umjesto pljuvanja sudaca, igrajte nogomet", poruka je ruskog kolumnista lista Gazeta.ru nakon novog šoka koji je doživio Lokomotiv.

Radi se o osmini finala ruskog kupa u kojem je Terek bio bolji od Lokomotiva 3-1. Bilić nema pobjedu od 26. rujna. Dva poraza i dva remija od tada upalili su alarm u klubu.

Ruski mediji pišu kako je Slaven na "tankom ledu" jer kod Olge Smorodskaje postoji samo crno i bijelo, nema sredine. Bilić je nakon ispadanja u kupu sve svalio na suce.

- Od prvog kola imamo golemih problema sa suđenjem. Ovo što nam suci rade nije dostojno sporta. Ne mogu to više ignorirati - požalio se Bilić.

Sljedeće dvije utakmice odlučit će o Slavenovoj sudbini. U nedjelju njegov Lokomotiv igra protiv CSKA-a, a onda stiže utakmica protiv Anžija. Slaven će morati osvojiti barem četiri boda ili će postati bivši...