Komentari 50

Bilić je potpuno ispremiješao sastav: Imamo i B i C varijantu

1

U odnosu na utakmicu i poraz iz Tbilisija, izbornik Slaven Bilić je napravio čak sedam izmjena. U početnom sastavu ostali su samo Runje, Srna, Ćorluka i Modrić

Popodnevni trening na stadionu Podlježice otklonio je sumnje izbornika Slavena Bilića vezane uz nastup Danijela Pranjića. Pranjić je trening odradio pod punim opterećenjem bez ikakvih problema i ukoliko ne bude nepredviđenih okolnosti, konkurirat će za utakmicu u petak navečer.

Na izborniku je da procijeni hoću li igrati - rekao je Danijel Pranjić

- Noga me ne boli, što se mene tiče, želim i mogu igrati, a na izborniku je da procijeni hoću li igrati - rekao je Danijel Pranjić nakon treninga u Postirama.

Za svaki slučaj izbornik Bilić pripremio je i rezervnu varijantu s Vedranom Ćorlukom.

- Ništa nećemo prepustiti slučaju, imamo i B i C varijantu, i ono što je najvažnije, obje su jednako dobre, tako da ne očekujem veće probleme - rekao je Bilić.

Hrvatska bi u petak navečer trebala istrčati u sastavu:

Runje - Srna, Ćorluka, Šimunić, Pranjić - Vukojević, Modrić, Mandžukić, Eduardo, Perišić - Jelavić

Ako Pranjić ispadne zbog ozljede, na lijevi bok seli Ćorluka, a umjesto njega stopera će zaigrati Lovren.

Reprezentacija je večeras odradila zadnji trening na Braču, u četvrtak ujutro sele u Split, a navečer će u 20 sati trenirati na Poljudu.

- Trening će biti otvoren i pozivamo sve navijače da dođu i vide reprezentativce uoči utakmice u što većem broju - uputio je pozivnicu glasnogovornik reprezentacije Davor Gavran.

U odnosu na Gruziju sedam promjena

U odnosu na utakmicu iz Tbilisija, Slaven Bilić je napravio čak sedam izmjena. U početnom sastavu ostali su samo Runje, Srna, Ćorluka i Modrić.

Umjesto Strinića, Lovrena, Dujmovića, Rakitića, Petrića, Kranjčara i Kalinića u momčad uskaču Šimunić, Pranjić, Vukojević, Mandžukić, Eduardo, Perišić i Jelavić.