Komentari 21

Van Gaal bolji od Bilića: United prošao u polufinale FA Cupa...

9

Prva utakmica na Old Traffordu završila je 1-1, a Bilićevi "čekićari" izgubili su u ponovljenom susretu. Manchester United slavio je 2-1 i prošao u polufinale

Manchester United pobijedio je West Ham na Upton Parku 2-1 i plasirao se u polufinale FA Cupa. Van Gaalovi "crveni vragovi" za finale igraju protiv Evertona.

West Ham se porazom u četvrtfinalu oprostio od Upton Parka u FA Cupu. Bila je to posljednja utakmica u ovom natjecanju prije nego se klub preseli na novi stadion.

Bilićeva treća utakmica protiv Van Gaala završila je prvim porazom, nakon dva remija prije ovog susreta.

"Čekićari" su bolje otvorili utakmicu, United se probudio u nastavku. Čudesni Rashford, Unitedovo otkriće sezone, zabio je za 1-0 u 53. minuti. Bila je to prava majstorija. Domaći su izgubili loptu, Martial je dodao do Rashforda, a ovaj "lomi" igrača West Hama i skida paučinu za vodstvo Uniteda.

West Ham se otvorio, a United je to kaznio. Martial je bio u gužvi, lopta se odbija do Fellainija koji koljenom zabija za 2-0 u 67. minuti. Već tada su igrači gostiju počeli s otezanjem, ali West Ham ima Noblea koji to rješava po kratkom postupku.

Tomkins vraća nadu

West Ham se vraća 10 minuta prije kraja golom Jamesa Tomkinsa koji je iz obrane stigao pred Unitedov gol. West Ham je pritisnuo, ali United ima čudesnog De Geu.

Fantastično je branio golman Uniteda i zadržao je vodstvo svojoj momčadi.