Komentari 9

Bivši šef skauta Hajduka postao novi sportski direktor Gorice

Smatram da Gorica ima zavidnu razinu organizacije kluba za naše prilike i da će biti puno lakše uklopiti se u radnu dinamiku kluba, rekao je Mario Brkljača, novi sportski direktor Gorice

Igor Angelovski (46) dobio je otkaz u Gorici. Bio je i trener i sportski direktor. Klub je ostavio na posljednjem mjestu prvenstvene ljestvice sa svega sedam bodova iz 16 utakmica.

POGLEDAJTE VIDEO: Svi smo jedna obitelj

Svi smo jedna obitelj 01:33

Vršitelj dužnosti trenera do kraja polusezone bit će Mensur Mujdža (38). Ranije je vodio juniore turopoljskog kluba. Novi sportski direktor postao je Mario Brkljača (37). Bivši šef skauta Hajduka, dok je sportski direktor bio Saša Bjelanović.

- Poznajemo se duže vrijeme i jako respektiram predsjednika Črnka i njegov rad u nogometu. Smatram da Gorica ima jednu zavidnu razinu organizacije kluba za naše prilike i da će biti puno lakše uklopiti se u radnu dinamiku kluba - rekao je Brkljača za službene stranice kluba pa dodao:

- Moramo dobro analizirati situaciju oko prve momčadi i napraviti korekcije koje će vratiti Goricu gdje joj je i mjesto. Imamo jasan cilj u ovoj sezoni, a to je zadržavanje prvoligaškog statusa i od danas sve podređujemo tome.

Od Angelovskog lošiji bio samo Ivković, a evo kakva kazna čeka Istru zbog petarde na Banića