Komentari 7

Bogdanović junak Netsa: Ovo je trica kojom je odlučio susret

1

Netsi su slomili Minnesotu na krilima Lopeza koji je zabio 26 poena i Bojana Bogdanovića koji je pogodio ključnu tricu 37 sekundi prije kraja i dva slobodna bacanja kojima je zaključio utakmicu

Bojan Bogdanović i Dragan Bender bili su u akciji u noći na srijedu na američkim parketima. Bogdanović je zabio 13 koševa u pobjedi Netsa protiv Minnesote 119-110. Bender je u porazu Phoenixa od Sunsa (121-124) zabio deset koševa.

Brooklyn Netsi slomili su Minnesotu na krilima Brooka Lopeza koji je utakmicu završio s 26 poena i Bogdanovića koji je zabio ključnu tricu za 115-110 samo 37 sekundi prije kraja utakmice. Bojan je igrao 27 minuta, trice je gađao tri od osam, a pogodio je sva četiri slobodna bacanja. Ovom tricom Bogdanović je odveo Netse na pet razlike i Minnesota se više nije mogla vratiti.

Konačnih 119-110 postavio je upravo Bogdanović s dva slobodna bacanja osam sekundi prije kraja. Minessoti nije pomogao ni sjajni Wiggins koji je utrpao 36 koševa.

Pogledajte video: Bogdanovićeva trica

McCollum i Lillard zabili 71 koš!

Phoenix Sunsi su izgubili od Portlanda 121-124, a Dragan Bender dobio je 23 minute.

Dobro je iskoristio minutažu i povjerenje trenera, zabio je dvije trice iz četiri pokušaja, a imao je i dva skoka te asistenciju. Sunsi nisu imali rješenje za sjajan Portlandov dvojac McCollum - Lillard, koji im je zabio ukupno 71 koš.

McCollum je zabio 33, a Lillard 38 koševa.

Kod Sunsa najbolji je bio Eric Bledsoe (31 koš).

NBA liga:
Brooklyn - Minnesota 		119-110
Bojan Bogdanović igrao je za Brooklyn 27:18 minuta i postigao 13 koševa (šut za dva 0-1, trica 3-8, slobodna bacanja 4-4) uz 1 skok i 2 asistencije
Portland - Phoenix 		124-121
Dragan Bender igrao je za Phoenix 23:01 minuta i postigao 10 koševa (šut za dva 2-5, trica 2-4) uz 2 skoka, 1 asistenciju i 1 blokadu

4. Denver        3 4 .429 3
5. Minnesota     1 5 .167 4 1/2