Komentari 5

Bogdanović ubacio 25 koševa, a njegovi Pistonsi su opet izgubili

2

Najbolji je u redovima Pistonsa ponovno bio hrvatski reprezentativac koji je u 32 i pol minute provedene na terenu ubacio 26 koševa uz pet skokova i dvije asistencije, ali to nije bilo dovoljno za pobjedu

Detroit Pistonsi izgubili su 28 utakmica u nizu pa pobijedili Toronto Raptorse (129-127), a onda se momčad Bojana Bogdanovića (34) vratila navikama i nanizala pet poraza, od čega je posljednji stigao protiv Sacramento Kingsa od kojih su kod kuće izgubili 131-110 (68-65).

Najbolji je u redovima Pistonsa ponovno bio hrvatski reprezentativac koji je u 32 i pol minute provedene na terenu ubacio 26 koševa uz pet skokova i dvije asistencije, dok je goste do pobjede predvodio odlični Litavac Domantas Sabonis koji je u 38 minuta ubacio 37 koševa uz 10 skokova i 13 asistencija za triple-double.

NBA: Sacramento Kings at Detroit Pistons

Iznenađenje su napravili Memphis Grizzliesi koji su s 120-103 slavili protiv Dallas Mavericksa u čijim su redovima igrali Kyrie Irving i Luka Dončić. Amerikanac je zabio 33 koša (11/25), dok je Slovenac zabio 31 (9/21), ali to nije bilo dovoljno za slavlje protiv gostiju koje je predvodio Desmond Bane s 32 ubačena koša, devet skokova i četiri asistencije u 39 i pol minuta na terenu.

NBA: Portland Trail Blazers at Dallas Mavericks

U ostalim susretima je Minnesota slavila na gostovanju kod Orlanda (113-92), New York Knicksi su na domaćem terenu razbili Portland Trailblazerse (112-84), a Anthony Davis je s 41 košem, 11 skokova i šest asistencija predvodio Los Angeles Lakerse do pobjede protiv Toronto Raptorsa (132-131).